Гороскоп на 12 серпня

Гороскоп на 12 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 12 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)
Сьогодні є ймовірними великі грошові втрати. Намагайтеся не робити цього дня масштабні покупки і не вкладати фінанси в проєкти. Менше довіряйте малознайомим людям — та інформація, якою ви можете з ними поділитися, зіграє з вами злий жарт.

Телець (21 квітня - 20 травня)
Ви сьогодні несамовито мудрі. Ваші поради можуть допомогти комусь із оточення. Увечері постарайтеся приділити час своїм близьким. Їм цього дуже не вистачає.

Близнюки (21 травня - 21 червня)
Уникайте комерційної діяльності. Вас спробують обвести навколо пальця. Вечір постарайтеся провести в колі сім'ї або близьких друзів.

Рак (22 червня - 22 липня)
Ваш день пройде досить активно. Але постарайтеся сконцентруватися на одному виді діяльності. Ви енергетично повні, але не варто цю енергію витрачати даремно.

Лев (23 липня - 23 серпня)
Небезпечний день. Вас обвести навколо пальця. Не дивуйтеся фінансовим втратам, спробуйте раціонально розподілити гроші і впорядкувати витрати. Сьогодні будуть сприятливими подружні стосунки.

Діва (24 серпня - 23 вересня)
Уважно ставтеся до своїх справ. Планувати необхідно дуже ретельно. Інакше ризикуєте не встигнути. Уникайте суперечок і сварок.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)
На вас очікують домашні клопоти, на які ви витратите дуже багато часу і сил. Увечері знайдіть час для улюбленого заняття або хобі. Будьте обережні при роботі з електроприладами.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Ваш день сьогодні наповнений спілкуванням. Вас сьогодні відвідають друзі, а будинок наповнитися дзвінким сміхом. Дуже позитивний день, але може трапиться розрив міжособистісних відносин.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Вкрай несприятливий день. День серйозних провокацій, авантюрних пригод, підлого обману. Ймовірно романтичне захоплення, яке, на жаль, буде короткочасним.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)
Остерігайтеся обману. Саме сьогодні Вас можуть зрадити. Всі дії, пов'язані з фінансами, ретельно обміркуйте. Вами може бути звершено помилку на роботі, яка негативно вплине на кар'єру.

Водолій (21 січня - 20 лютого)
Ви сьогодні зможете трансформуватися і змінитися. Не пропустіть можливості. Постарайтеся уважніше ставитися до оточення. Можливо, саме сьогодні ви зможете виправити ту помилку, якої припустилися.

Реклама

Риби (21 лютого - 20 березня)
Суперечливий день. Будьте обережні зі своїми близькими, саме ви можете сьогодні нанести їм душевну рану. Якщо щось і накопичилося, постарайтеся цю енергію акумулювати в іншу сферу.

Реклама