Гороскоп на 1 серпня

01 серпня, 07:40
Гороскоп на 1 серпня - фото 1

Астрологічний прогноз на 1 серпня для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Сьогодні вірогідні великі грошові втрати. Намагайтеся не робити а цей день масштабні покупки і не вкладати фінанси в проекти. Менше довіряйте малознайомим людям - та інформація, якою Ви можете з ними поділитися, зіграє з Вами злий жарт.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Ви сьогодні несамовито мудрі. Ваші поради можуть допомогти комусь серед оточення. Увечері постарайтеся приділити час своїм близьким. Їм цього дуже не вистачає.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Уникайте комерційної діяльності. Вас спробують обвести навколо пальця. Вечір постарайтеся провести в колі сім'ї або близьких друзів.

Рак (22 червня - 22 липня)

Ваш день пройде досить активно. Але постарайтеся сконцентруватися на одному виді діяльності. Ви енергетично повні, але не варто цю енергію витрачати даремно.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Небезпечний день. Вас можуть обдурити або обвести навколо пальця. Не дивуйтеся фінансових втрат, спробуйте раціонально розподілити гроші і впорядкувати витрати. Сьогодні сприятливі подружні стосунки.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Уважно ставтеся до своїх справ. Планувати необхідно дуже ретельно. Інакше ризикуєте не встигнути. Уникайте суперечок і сварок.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Вас очікують домашні клопоти, на які Ви витратите дуже багато часу і сил. Увечері знайдіть час для улюбленого заняття або хобі. Будьте обережні при роботі з електроприладами.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Вас день сьогодні наповнений спілкуванням. Вас сьогодні відвідають друзі, а будинок наповнитися дзвінким сміхом. Дуже позитивний день, але може трапиться розрив міжособистісних відносин.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Вкрай несприятливий день. День серйозних провокацій, авантюрних пригод, підлого обману. Ймовірно романтичне захоплення, яке, на жаль, буде короткочасним.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Остерігайтеся обману. Саме сьогодні Вас можуть зрадити. Всі дії, пов'язані з фінансами, ретельно обміркуйте. Вами може бути звершено помилка на роботі, яка негативно вплине на кар'єру.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Ви сьогодні зможете трансформуватися і помінятися. Не пропустіть можливості. Постарайтеся уважніше ставитися до оточуючих. Можливо, саме сьогодні Ви зможете виправити ту помилку, яку опустили.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Суперечливий день. Будьте акуратніше зі своїми близькими, саме Ви можете сьогодні нанести душевну рану. Якщо щось і накопичилося, постарайтеся цю енергію акумулювати в іншу сферу.

Поділитися: