Місто під незвичайним ракурсом: у Дніпрі зняли кліп у салоні тролейбуса

20 травня, 17:58
Місто під незвичайним ракурсом: у Дніпрі зняли кліп у салоні тролейбуса - фото 1

Команда блогерів встановила у транспортному засобі чотири камери, завдяки яким і вдалося поглянути на Дніпро під іншим кутом.

Кліп, знятий на даху. У Дніпрі команда блогерів створила ролик про тролейбус. Транспорт прямував від зупинки на вулиці Глінки до житломасиву Сонячний. Увесь маршрут умістився у сім хвилин. Таке відео дніпряни знімали і торік. Однак цього разу вперше робили це чотирма камерами. Усе, аби показати місто з незвичайного ракурсу.

«Я побачив подібний кліп з іншого міста. Вирішив зняти щось подібне у нас, але, на жаль, у мене на той момент не було обладнання. Єдине, що в мене було — заочне знайомство з водієм тролейбуса. І я підключив у команду людину, яка надала своє обладнання», — розповідає блогер Артем Костюк.
«Усі технічні моменти ми заздалегідь уточнили у співробітників транспортного департаменту. Ми заздалегідь обумовили: коли, як, на якому і як ми можемо поставити камери. Тобто технічно це було абсолютно безпечно, поки тролейбус знеструмлено ми підключилися», — монтував кліп Den Weissman.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: