"Google Україна" разом з МОН влаштовує безкоштовний курс для педагогів

"Google Україна" разом з МОН влаштовує безкоштовний курс для педагогів - фото 1

Долучитись до навчання з використання цифрових технологій під час дистанційного навчання можуть і вчителі Дніпропетровщини.

Як повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації, курс «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» стартує 12 листопада і триватиме 10 днів.

«Працівники закладів освіти нині повинні вміти користуватися сучасними цифровими інструментами. Для того, щоб впроваджувати їх на дистанційних уроках. Безкоштовний онлайн-курс - чудова нагода опанувати необхідні навички. Зокрема, роботи з корисними додатками на комп’ютері та смартфоні. Навчальна програма складається з 5 модулів і розрахована на 15 годин. Вона передбачає відеолекції, самостійне опрацювання, виконання завдань та складання підсумкового тесту», – зазначили у департаменті освіти і науки.


Педагогам, які зареєструються на курс, забезпечать методичний супровід, нададуть доступ до тимчасового персонального акаунту в системі “G Suite for Education”, також вони отримуватимуть приватні консультації та зустрічатимуться з тренерами в “Google Meet”. А ті, хто успішно виконає щонайменше 80 % запропонованих завдань та дасть правильні відповіді на питання контрольного тесту, отримають електронний сертифікат. Більше інформації про курс – тут.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на 3D-принтері виготовляють маски для лікарів. Під час боротьби з пандемією дніпряни об’єдналися для допомоги медикам.

Також у Дніпрі дезінфікують школи, де розташовувались виборчі дільниці. Дніпровські ДВК розташовувались у 136 школах та одному дитячому садочку.

А ще у Дніпрі в школі № 26 капітально відремонтують спортивну залу. За словами голови батьківського самоврядування школи Тетяни Желізняк, спортзал не оновлювався з часів, коли вона сама тут вчилась.

Реклама