Гонконг накрив потужний тайфун: є постраждалі

Тайфун Компасу (Гонконг) - фото 1
Тайфун Компасу (Гонконг)

Сьогодні, 13 жовтня, в Гонконзі (Китай) від наслідків тайфуну Компасу постраждало кілька десятків людей.

Сьогодні, 13 жовтня, спеціальний адміністративний район Китаю, Гонконг, опинився в зоні лиха через потужний тайфун Компасу. Про це повідомляє "НВ".

За повідомленням місцевої преси, транспортний рух у місті практично зупинено через вплив стихії. Сильні зливи та ураган також змынили громадське і ділове життя фінансового центру. Так, у школах міста призупинили заняття, а біржові торги скасували на весь день. Також вода залила станції метро.

Тайфун Компасу (Гонконг) - фото 194024

Тайфун Компасу (Гонконг)
ФОТО: Lam Yik / Reuters

Медики повідомляють, що внаслідок урагану постраждало як мінімум 16 осіб, а 13 — загинули.

За прогнозами синоптиків, проливний дощ може призвести до повеней у деяких районах міста. Вони очікують, що вже до вечора 13 жовтня тайфун Компасу в Гонконзі стихне. Передбачається, що він переміститися на захід у бік китайського острова Хайнань.

Тайфун Компасу (Гонконг) - фото 194025

Тайфун Компасу (Гонконг)
ФОТО: Lam Yik / Reuters

Зазначимо, що на початку жовтня, на Гонконг також нападав тайфун — Лайонрок.

Раніше ми писали про те, що в Туреччині в курортному Кемері в лісовій зоні в Гейнюк на плато Учолук виникла масштабна лісова пожежа.

Також в північній китайській провінції Шаньсі через сильні дощі почалася масштабна повінь. В результаті загинули 15 людей, постраждали щонайменше 1,75 мільйона чоловік і 19 тис. Будівель зруйновані.

Нагадаємо, що у вівторок, 12 жовтня, в Непалі впав у прірву автобус з пасажирами. Повідомляється, що багато пасажирів автобуса їхали зі святкування дашайн — великого релігійного свята в Непалі та Індії.

Реклама

 

Реклама