Гончарук розповів про ситуацію з евакуйованими з Китаю українцями

Гончарук розповів про ситуацію з евакуйованими з Китаю українцями - фото 1

Зробив він це під час звітування за п’ять місяців роботи свого уряду.

Власно кажучи, цим він і почав свій виступ з трибуни парламенту:

— Зараз можу вам доповісти, що все необхідне для людей забезпечено — вони розселені в номери, вони в теплі, накормлені. Епідеміологічна та фізична безпека їх забезпечена…
Я хочу сказати відповідально — уряд, президент, команда президента, парламент зробили все залежне від нас і, я вважаю, достатнє. Щоб громадяни — і які евакуйовані, і які знаходяться на території України — були в безпеці. Ми готові реагувати на виклики, які існують.
Немає жодних підстав для паніки.
Я тиждень назад спеціально їздив в Полтавську область. Для того, щоб особисто подивитися на те, як працює медична система в цій області. І я вважаю, що це один з найкращих регіонів з точки зору медичної системи. Тому не випадково нами обраний цей об’єкт.
Ситуація під контролем.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українцям в епіцентрі коронавірусу затримували евакуацію. Спочатку вона мала пройти 10 лютого, потім її перенесли на наступний день.

І все ж її провели 19–20 лютого.

Евакуйованих з Китаю українців розмістили на обсервацію у медцентрі Нацгвардії у селищі Нові Санжари, що на Полтавщині.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама