Гончарук розповів про перші дії свого уряду

Гончарук розповів про перші дії свого уряду - фото 1

Зробив він це під час звіту за 5 місяців роботи Кабінету Міністрів України.

Який представив у Парламенті.
За словами прем'єр-міністра, в першу чергу був запущений аудит держави:

— Аудит складався з багатьох частин. По-перше, ми провели оцінку наявного населення. Для того, щоб краще розуміти кількість людей, які проживають на територіях, їх віковий склад, їх гендерний склад. Ці результати опубліковані, ви їх бачили. Це не перепис населення, як це намагалися зманіпулювати…
Ми провели перепис населення в двох окремих регіонах для того, щоб подивитися, скільки нам це буде коштувати. І зрозуміти, чи буде ефективним такий перепис, якщо робити його на всій території України.
Так само ми провели аудит державних кадастрів, природних ресурсів. Вперше в історії України зараз об’єднані карти різних природних кадастрів. Ви можете зараз на публічній кадастровій карті подивитися в одному місці інформацію про земельну ділянку, про надра, про ліси, про водні об’єкти і так далі. Це значно зменшує маніпуляції. Ми продовжуємо над цим працювати. Цієї весни ми плануємо перезняти всю територію України в хорошій якості…
Це дасть нам можливість за допомогою програмних комплексів, програмного забезпечення проводити інвентаризацію і аналізувати наявні в Україні ресурси набагато швидше і ефективніше.
Так само ми зробили з всіма об’єктами соціальної інфраструктури. З даними був бардак, зараз ми нанесли все на одну карту. У нас більше 111 тисяч різних об’єктів — шкіл, дитячих садочків, стадіонів. В одному місці з ними тепер зручно працювати, рішення можна приймати простіше. Те саме ми зробили з державними органами…
Створений нормальний програмний комплекс, в якому зараз обліковуються державні службовці. Він продовжує наповнюватись даними. Це фундамент для підвищення ефективності роботи держави.


Нагадаємо, раніше Гончарук розповів про ситуацію з евакуйованими з Китаю українцями. Цим він почав свій сьогоднішній виступ з трибуни Парламенту.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Телеканал "Рада"

Реклама