Головні новини України за вихідні і сьогодні

Головні новини України за вихідні і сьогодні - фото 1

Актуальними 8–10 лютого були правосуддя, війна на Донбасі і надзвичайні події.

Зранку восьмого лютого портал "Європейська правда" повідомив про те, що президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андерс Кнапе висловив підтримку територіальним і децентралізаційним реформам, що проводяться в Україні. Також він підкреслив, що для забезпечення ефективності та стійкості всі елементи реформи повинні бути підготовлені і здійснені в консультації з усіма зацікавленими сторонами. Про це все Кнапе написав у листі до нещодавно призначеного віце-прем'єром, а також міністром розвитку громад і територій України Дениса Шмигаля.


Пізнього вечора суботи видання "Українська правда" з посиланням на сайт прокуратури Воронезької області РФ написало про те, що в результаті ДТП на території регіону загинуло троє українців і ще п'ятеро отримали травми. Всі вони були трудовими мігрантами з окупованих районів Луганської області.
За версією слідства, причиною аварії став виїзд мікроавтобуса з українцями на зустрічну смугу руху.
Головні новини України за вихідні і сьогодні - фото 98906

Також в суботу було опубліковано інтерв'ю заступника генерального прокурора України Віктора Чумака, яке він дав "Радіо Свобода". Одне з питань стосувалося термінів переатестації в прокуратурах рівнем нижче колишньої Генеральної.
Чумак відповів, що оновлення складу всіх обласних прокуратур України має закінчитися у травні. Також він зазначив, що для перезавантаження прокуратури на всіх рівнях законодавством визначено термін в 2 роки. Але керівництво ОГП сподівається провести його за більш короткий термін.
Головні новини України за вихідні і сьогодні - фото 98903

Увечері 9 лютого прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив в ефірі програми "Факти тижня" на телеканалі ICTV, що до кінця цього року державний апарат буде скорочено на мінімум 10%. За словами прем'єра, людей почнуть міняти на впровадження ІТ-інструментів у державне управління.
Головні новини України за вихідні і сьогодні - фото 98902

І на завершення — міністр оборони Андрій Загороднюк дав інтерв'ю все тому ж "Радіо Свобода". Під час якого заявив, що Україна проти розведення сил і засобів ураження по всій лінії зіткнення на Донбасі. Оскільки це, на його думку, суперечить Мінським домовленостям.
Також міністр оборони підкреслив, що якщо "та сторона" буде прагнути ескалації конфлікту, то "два кілометри особливої різниці не зроблять".
Головні новини України за вихідні і сьогодні - фото 98901

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама