Головні новини України за сьогодні

17 березня, 20:30
Головні новини України за сьогодні - фото 1

Актуальними 17 березня були охорона здоров'я та правоохоронні органи.

Рано-вранці видання "Українська правда" з посиланням на Facebook-сторінку Міністерства охорони здоров'я повідомило про те, що додому повернулися 46 членів екіпажу круїзного лайнера "Grand Princess", які після спалаху коронавірусу на судні пройшли двотижневий карантин в США. Як зазначає МОЗ, усі українці пройшли лабораторне тестування. Результати свідчать, що серед них немає хворих COVID-19.
Також на сьогоднішньому засіданні Верховна Рада України скасувала свої наступні засідання через антикоронавірусний карантин, проголосувавши за дві відповідних постанови — 3218 і 3224. Згідно з останнім документом, спікер Парламенту в разі прийняття Кабміном рішення про продовження карантину в Україні може продовжити роботу ВР тільки в комітетах, комісіях, депутатських фракціях і групах. А постановою № 3218 депутати з 17 березня до 3 квітня були відправлені працювати якраз в комітети, комісії, депутатські фракції і групи.
На завершення цієї теми — заступник міністра охорони здоров'я і головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко на своєму брифінгу повідомив про те, що МОЗ допускає продовження карантину після 3 квітня. Це рішення буде ухвалено з урахуванням ситуації з коронавірусом в Україні та сусідніх країнах.
Головні новини України за сьогодні - фото 105842

І на завершення тексту — заступник Генерального прокурора Віктор Чумак, який після відставки Рябошапки і Трепака, керував ОГП написав на ім'я Ірини Венедиктової заяву про відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Головні новини України за сьогодні - фото 105840

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: