Головні новини України за сьогодні

Головні новини України за сьогодні - фото 1

Актуальним 27 лютого було правосуддя.

Перш за все стало відомо про те, що було проведено офіційну експертизу зросту підозрюваного в організації вбивства Павла Шеремета — Андрія Антоненк.
Наміряли 1 метр і 79,7 сантиметри. Що явно конфліктує з двома поліцейськими експертизами зросту людини, в якому поліція побачила Антоненка. За першим дослідженням у чоловіка із записів камери відеоспостереження зріст 170 сантиметрів, ± 3% похибки. А друга експертиза показала результат 172 ± 5,16 сантиметра зросту.
Так що, за найоптимістичнішого для правоохоронців варіанта, людина із записів камер відеоспостереження не може бути Андрієм Антоненком. Оскільки навіть з граничною похибкою Антоненко вище вбивці на 2,54 сантиметри.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив юрист Леонід Маслов.
Головні новини України за сьогодні - фото 102337


Далі стало відомо про те, що слідчі територіального управління ДБР, розташованого в місті Полтава, повідомили про підозру одному із заступників начальника ГУ ДПС в Харківській області в службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367). А його підлеглому повідомлено про підозру у невиконанні судового рішення (ч. 3 ст. 382 КК України).
На думку правоохоронців, чиновники, будучи співробітниками Головного управління ГУ ДФС в Харківській області, в 2015–2017 роках перешкоджали виконанню рішень адміністративного суду про відшкодування податку на додану вартість об'єднанню, яке займалося продажем автомобілів. Через незаконні дії податківців, разом з основним боргом, держава оплатила ще й понад 2 мільйони 700 тисяч гривень пені. Їм загрожує позбавлення волі терміном від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років після звільнення; і позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років після виходу з в'язниці.
Про це повідомив офіційний сайт Державного бюро розслідувань.
Головні новини України за сьогодні - фото 102338

І на завершення, сьогодні Офіс Генерального прокурора і прокуратура Херсонської області, спільно з СБУ , повідомили про підозру чотирьом людям, зокрема керівнику злочинної організації, яка здійснювала в Херсонській області насильницькі дії щодо жителів і підпали їх майна з метою залякування та припинення громадської діяльності — Ігорю Павловському. Який офіційно підозрюється вуприховуванні відомих йому обставин нападу на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, який призвів до її смерті. А на думку громадськості, є посередником між двома організаторами злочину — Сергієм Торбіним (безпосереднім) і Олексієм Москаленко-Левіним (більш високого рівня).
Нові підозри Павловський і троє невідомих отримали через те, що, на думку слідства, незаконно заволоділи транспортом на суму близько 5 мільйонів гривень. Все це було скоєно організованою групою і з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого(-их).
Було проведено 10 обшуків за місцями проживання фігурантів та можливого зберігання речових доказів.
Ці слідчо-процесуальні дії були проведені у зв'язку з нововиявленими обставинами в провадженнях за фактом нападу на Гандзюк і створення злочинної організації Павловського. І є продовженням спільної спецоперації Офісу Генпрокурора, СБУ та Нацполіціі 20 січня 2020 року, яка проводилась для припинення діяльності цієї злочинної організації.
Про це повідомив офіційний сайт Офісу Генерального прокурора України.

Головні новини України за сьогодні - фото 102327
Ланцюжок можливого зв'язку Ігоря Павловського (Найнижчаланка) з можливим організатором і замовниками нападу на Катерину Гандзюк — Олексієм Москаленко-Левіним (зліва від нього), Владиславом Мангером, Євгеном Рищуком і Андрієм Гордєєвим

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама