Головні новини України за сьогодні

Головні новини України за сьогодні - фото 1

14 лютого були актуальними війна на Донбасі, фінанси і діджиталізація.

У ніч з учора на сьогодні видання "Українська правда" з посиланням на сторінку в Facebook віцепрем'єра і міністра цифрової трансформації Михайла Федорова показало кілька варіантів оформлення паспорта громадянина України в додатку "Дія". Чиновник запитав думку своїх друзів і підписників у соціальній мережі, який варіант кращий. Її можна вільно висловити на Facebook-сторінці посадовця.
Головні новини України за сьогодні - фото 99851

Вранці Державна податкова служба України на своїй сторінці в Facebook розвінчала міф про те, що продавцям у торгових мережах потрібно зберігати всі копії чеків за оплати товару картою. Законодавство не зобов'язує продавців збирати ці чеки, під час податкових перевірок вони не потрібні.
Головні новини України за сьогодні - фото 99853

Також сьогодні Офіс Генерального прокурора України повідомив про те, що збирає докази примусової паспортизації Російською Федерацією цивільних на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Ці дані знадобляться для передачі в Міжнародний кримінальний суд.
Оскільки такі можливі дії окупантів є порушенням Женевської конвенції 1949 року Про захист цивільного населення під час війни і ст. 75 Додаткового протоколу 1977 року.
Головні новини України за сьогодні - фото 99852

І на завершення — СБУ повідомила про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України так звану "заступницю" "міністра сільського господарства" "ЛНР". Їй загрожує обмеження або позбавлення волі терміном до трьох років. Наразі її розшукують.
Головні новини України за сьогодні - фото 99850

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама