Головні новини України за сьогодні

Головні новини України за сьогодні - фото 1

Актуальними 13 лютого були національна безпека і оборона, а також — політика.

Вранці портал "Європейська правда" з посиланням на "Politico" повідомив про те, що завтра в Україну приїдуть троє американських сенаторів, які представляють Республіканську і Демократичну партії. Джон Баррассо, Рон Джонсон і Кріс Мерфі зустрінуться з Президентом України Володимиром Зеленським. Джонсон і Мерфі є головними провідниками двопартійної підтримки України у вищій палаті законодавчого органу США — Конгресі.


Вдень партія "Європейська солідарність" повідомила на своїй сторінці в Facebook про те, що виграла судовий процес проти колишнього глави Офісу Президента України Андрія Богдана. Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним його виключення зі списку кандидатів у депутати Верховної Ради України восьмого скликання від партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність»".
Головні новини України за сьогодні - фото 99622

У все ту ж денну пору портал "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України повідомив про те, що глава відомства Андрій Загороднюк вважає Україну готовою до приєднання до Програми розширених можливостей НАТО. Участь в ній буде сприяти більш оперативному обміну розвідданими між Україною і Північноатлантичним альянсом.
Головні новини України за сьогодні - фото 99620

Стало відомо, що українцям в епіцентрі коронавірусу затримують евакуацію. У китайському місті Ухань, з якого поширилася смертельна хвороба, знаходяться більше 20 жителів Дніпропетровщини. Ми зв'язалися з нашими земляками.
Головні новини України за сьогодні - фото 99632

І на завершення — поліція викрила на Дніпропетровщині групу шахраїв, які заправляли машини побутовим газом. На думку слідства, ділки за заниженими цінами скуповували зріджений газ для потреб населення. І вже за ринковими цінами заправляли ним автомобілі. За попередніми даними, сума завданих державі збитків сягає десятків мільйонів гривень.
Головні новини України за сьогодні - фото 99618

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама