Головні новини України за сьогодні

Головні новини України за сьогодні - фото 1

31 січня були актуальними політика, справа Ґандзюк, свобода медіа та надзвичайні події.

Рано-вранці в Румунії стався землетрус, який відчувся в деяких районах Одеської області. Катаклізм трапився на території гірського хребта Вранча, його сила була 5,1 бала. Але для нашої території вінд нього негативних наслідків не було. Про це повідомила ДСНС України на своєму офіційному сайті.
Головні новини України за сьогодні - фото 97199

Далі в Києві пройшла зустріч президента України Володимира Зеленського та державного секретаря США Майка Помпео. Про що говорили - в нашій сьогоднішній новині.
Головні новини України за сьогодні - фото 97197

Після цього моніторингова місія ООН з прав людини в Україні розкритикувала можливе введення в Україні кримінальної відповідальності за поширення дезінформації засобами масової інформації. Зробити це планується за допомогою ухввалення законопроєкту, який розробляється Міністерством культури.
Представники Організації Об'єднаних Націй заявили, що введення кримінальної відповідальності за поширення фейків може призвести до переслідування журналістів, і закликає українську владу не робити цього.
Відповідні тези були опубліковані на сторінці Місії в Facebook.
Головні новини України за сьогодні - фото 97198

І на завершення — президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим.
Однією з тем, яку обговорили політики, стало затримання підозрюваного в організації нападу на херсонську чиновницю і активістку Катерину Ґандзюк — Олексія Москаленка-Левіна. Глава нашої держави висловив надію на швидке вирішення питання його екстрадиції до України. Про це повідомив сайт президента України.
Головні новини України за сьогодні - фото 97200

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама