Головні новини України за сьогодні

Головні новини України за сьогодні - фото 1

29 січня були актуальніми політика, справа Шеремета та протидія надзвичайним ситуаціям.

В ніч з учора на сьогодні стало відомо про те, що слідчі будуть просити продовжити термін досудового розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Необхідність продовження термінів попереднього розслідування, за словами прокурора Сергія Зузака, зумовлена тим, що рішення про направлення обвинувального акту до суду або закриття провадження уїхвалювати ще рано. Владислав Добош, адвокат підозрюваної у встановленні вибухівки на автомобіль Шеремета лікарки Юлії Кузьменко, зазначив, що вже подав заперечення на клопотання слідчих. Про це повідомило hromadske.ua
Головні новини України за сьогодні - фото 96833

Також сьогодні були опубліковані результати опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Центру Разумкова, проведеного в грудні 2019. Яке називається "Реформи в Україні: громадська думка населення".
Одне з питань дослідження стосувалося кращої форми державного ладу. Більшість громадян — 52% — вважають, що демократія є найбільш бажаним варіантом державного устрою для України. Протилежної думки — що за певних обставин авторитарний режим може бути кращим — дотримуються 20% і ще 19% відповіли, що для них взагалі не має значення, демократичний режим в країні чи ні.
Головні новини України за сьогодні - фото 96832

І на завершення — удень прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив в своєму Telegram-каналі про підвищення штрафів за порушення вимог пожежної безпеки. До цього рішення уряду санкція за порушення вимог пожежної безпеки становила для громадян від 8.5 до 119 гривень, а для посадових осіб — від 34 до 170 гривень. Тепер мінімальний штраф складатиме 510 гривень, а максимальний — 8 з половиною тисяч гривень. Таким чином Кабінет міністрів України задовольнив відповідне прохання генерального прокурора Руслана Рябошапки, про яке ми повідомляли раніше.
Головні новини України за сьогодні - фото 96834

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама