Головні новини України за робочий тиждень

Головні новини України за робочий тиждень - фото 1

Актуальними 24–28 лютого були охорона здоров'я, а також — справи Катерини Гандзюк і Павла Шеремета.

Двадцять четвертого лютого ми писали про те, що болгарський суд ухвалив рішення щодо екстрадиції в Україну підозрюваного в організації нападу на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, яке призвело до її смерті — Олексія Москаленко-Левіна. Яке воно — читайте тут.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 102752

25 лютого народний депутат України з фракції політичної партії "Слуга народу" Павло Мельник повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що затримані ФСБ РФ 15 лютого українські рибалки були звільнені з-під арешту. Як вони себе почували і які були їхні подальші плани — тут.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 102753

Двадцять шостого лютого видання "Українська правда" повідомило про те, що РНБО проведе масштабні заходи протидії новій коронавірусній пневмонії в Україні. Які — у відповідному дайджесті.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 102754

27 лютого стало відомо про те, що було проведено офіційну експертизу зросту підозрюваного в організації вбивства Павла Шеремета — Андрія Антоненка.
Наміряли 1 метр і 79,7 сантиметрів. Чому це явно конфліктує з двома поліцейськими експертизами зросту людини, в якій поліція побачила Антоненка — в новинному зведенні за той день.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 102751

А двадцять восьмого лютого іноземні ЗМІ поширили інформацію про те, що Україна нібито лобіює приїзд Президента США Дональда Трампа і Прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона 8 травня. Для чого це можливо робиться — за посиланням.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 102755

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама