Головні новини України за робочий тиждень

Головні новини України за робочий тиждень - фото 1

3–7 лютого були актуальними геополітика і справа Шеремета.

Третього лютого в Києві пройшла зустріч президентів України і Туреччини — Володимира Зеленського та Реджепа Тайїпа Ердогана. Після неї було заплановано підписання декількох двосторонніх документів. Яких - в дайджесті за той день.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 98583

4 лютого зранку видання "Українська правда" з посиланням на кілька своїх джерел в Кабінеті Міністрів повідомило про те, що нібито все ж готується переформатування уряду. Вже розпочалися співбесіди з кандидатами на посади міністрів і віцепрем'єрів, які проходять в Офісі Президента України. Хто їх проводить і які плани у ОПУ на виконавчу гілку влади — в новинному зведенні.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 98582

П'ятого лютого вдень прем'єр-міністр Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі повідомив про те, що Україна послабила візовий режим з двома країнами — Аргентиною і Монголією. Скільки і протягом якої кількості днів у цих країнах можна було знаходиться без віз раніше, а скільки зараз — за посиланням.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 98584

6 лютого журналісти "Радіо Свобода" змогли пробитися до Президента України Володимира Зеленського та задати йому запитання про міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — "він свій випробувальний термін вже пройшов?". Що відповів глава держави — тут.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 98580

І сьомого лютого вдень "Укрінформ" повідомив про те, що адвокати Яни Дугар, яка підозрюється в причетності до вбивства Павла Шеремета, відвідали Офіс Генерального прокурора України. Що вони там робили — читайте у відповідному тексті.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 98581

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама