Головні новини України за робочий тиждень

Головні новини України за робочий тиждень - фото 1

20—24 січня були актуальними законність, економіка й антикорупція.

Двадцятого січня в Херсонську область заїхав великий десант співробітників Офісу генерального прокурора і Служби безпеки України. Був затриманий колишній помічник одного з народних депутатів минулого скликання Ігор Павловський. Хто він, чому це сталося і з чим пов'язано — тут.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 96244

21 січня в скандальному Окружному адміністративному суді міста Києва відбулися вибори керівника. Переміг на них чинний глава Павло Вовк. Скільки голосів за нього віддали і чим він негативно відомий — читайте тут.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 96240

Двадцять другого січня було опубліковано інтерв'ю прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, яке він дав для спеціального випуску "The Report Company" (у співпраці з виданням "Newsweek"). Одне з питань, заданих прем'єру, було про три стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Які вони — у новинному зведенні за той день.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 96243

23 січня був опублікований новий рейтинг "Індексу сприйняття корупції" від профільної міжнародної організації "Transparency International". За підсумками минулого року, Україна втратила два бали порівнянно з 2018 роком і повернулася на рівень 2017-го, зайнявши 126-е місце з 180 можливих. Як змінити цю сумну тенденцію — за посиланням.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 96241

А двадцять четвертого січня українська платформа відкритих даних "Opendatabot" повідомила про перше в новому році рейдерське захоплення. Як воно сталось і хто мало не втратив своє підприємство — у відповідному дайджесті.
Головні новини України за робочий тиждень - фото 96242

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама