Головні новини України за 7 лютого

Головні новини України за 7 лютого - фото 1

Актуальними сьогодні були правосуддя, поставки енергоресурсів і справа Шеремета.

Судячи з усього, почувши критику, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про те, що уряд працює над об'єднанням платіжок за газ і його транспортування в один документ. Але остаточне рішення повинен ухвалити енергетичний регулятор — Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.
Про це глава виконавчої влади сказав під час свого виступу у Верховній Раді.
Головні новини України за 7 лютого - фото 98494

Вдень "Укрінформ" повідомив про те, що адвокати Яни Дугар, яка підозрюється у причетності до вбивства Павла Шеремета, надали Офісу Генерального прокурора України нові докази непричетності своєї підзахисної до загибелі журналіста. За їх словами, ці матеріали раніше ніде не публікувалися. Також юристи подали клопотання на ім'я першого заступника генерального прокурора Віктора Чумака про приєднання до провадження наданих ними доказів і подальшого його закриття. І дорікнули слідству в тому, що до цього часу не була проведена експертиза зросту Дугар. Про ймовірну невідповідність зросту Яни Дугар і зросту дівчини, в якій поліція її бачить, ми повідомляли раніше.
Головні новини України за 7 лютого - фото 98493

Також сьогодні пройшов прес-брифінг голови спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького і директора НАБУ Артема Ситника, на якому вони презентували результати роботи очолюваних відомств за другу половину 2019 року.
Однією з обговорюваних на заході тем став штраф Ситника за незадекларовані 25 тисяч гривень подарунка, яким був оплачений відпочинок директора Національного антикорупційного бюро на одній з баз відпочинку в Рівненській області.
Артем Ситник натякнув, що цим переслідуванням йому мстить міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, за справу "рюкзаків" його сина. Така думка має право на існування, оскільки слідство по Ситнику вела Національна поліція України.
Головні новини України за 7 лютого - фото 98491

І на завершення, Верховна Рада відклала розгляд правок щодо ринку землі. Вона повинна була продовжити робити це сьогодні, але плани змінилися. Якого числа тепер повернуться до законопроекту № 2178-10 - в нашій новині на цю тему.

Головні новини України за 7 лютого - фото 98487

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама