Головні новини України за 5 лютого

Головні новини України за 5 лютого - фото 1

Актуальними сьогодні були політика, ринок землі і дорожнє будівництво.

Зранку стало відомо про те, кого можуть призначити главою майбутнього Міністерства тимчасово окупованих територій. За інформацією джерел видання "Українська правда" в Офісі Президента України, ним може стати Олексій Резніков — представник України в політичній підгрупі ТКГ в Мінську. Він нібито приходив на співбесіду в ОПУ чотири дні тому, 1 лютого.
Головні новини України за 5 лютого - фото 97919

Удень прем'єр-міністр Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі повідомив про те, що Україна послабила візовий режим з двома країнами — Аргентиною і Монголією. Якщо раніше громадянам нашої країни можна було безвізово перебувати в Монголії і Аргентині 90 днів протягом року, то тепер — дев'яносто днів протягом 180-ти.
Головні новини України за 5 лютого - фото 97920

Потім портал "Економічна правда" з посиланням на espresso.tv повідомив про дату можливого розгляду законопроекту щодо введення в Україні ринку землі. Глава парламентської фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія сказав, що до розгляду документа вызьмуться в четвер. І, напевно, він буде розглядатися до ранку наступного дня. Через свій обсяг, а також — кількість поправок, поданих між першим і другим читаннями.
Головні новини України за 5 лютого - фото 97918

І на завершення — уряд скасував обов'язкове одержання дозволу від ДАБІ для будівництва доріг. Тепер підрядник зможе розпочати роботи відразу після укладення договору. Про це сьогодні повідомив на своїй сторінці в Facebook радник прем'єр-міністра України Юрій Голик.
Головні новини України за 5 лютого - фото 97921

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама