Головні новини України за 3–6 березня

Головні новини України за 3–6 березня - фото 1

Актуальними в ці дні були охорона здоров'я, законотворення і справа Шеремета.

Третього березня портал "Економічна правда" з посиланням на сайт Верховної Ради написав про те, що Парламент продовжив розгляд правок до законопроєкту № 2178-10 про запуск ринку сільськогосподарських земель в Україні. Скільки тоді народним депутатам залишалося розглянути поправок до документа — тут.
Головні новини України за 3–6 березня - фото 104125

4 березня юрист Масі Найєм повідомив про те, що у юриста Леоніда Маслова, який входить до групи захисту підозрюваного в організації вбивства Павла Шеремета Андрія Антоненка і критикує поліцію за явну фальсифікацію розслідування, проходить обшук. У зв'язку з чим, за версією НПУ, це відбувалося — за посиланням.
Головні новини України за 3–6 березня - фото 104126

П'ятого березня стало відомо про те, що уряд відкликав законопроєкт № 2708 про працю.
Чому так сталося — в дайджесті за той день.
Головні новини України за 3–6 березня - фото 104128

А 6 березня портал "Європейська правда" написав про те, що один із депутатів Верховної Ради України зустрічався у Франції з парламентарієм, який заразився коронавірусом. Хто з українських народних обранців так підставився — у відповідному новинному зведенні.

Головні новини України за 3–6 березня - фото 104122

Александр Воловоденко

Хотите получать оперативные и важные новости? Подписывайтесь на наши каналы в Telegram и Youtube, страницы в Instagram, Facebook и Twitter. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости.

Реклама