Головні новини України за 27—31 січня

Головні новини України за 27—31 січня - фото 1

Протягом робочого тижня були актуальними війна на Донбасі, а також — справи Майдану та вбивств Павла Шеремета і Катерини Гандзюк.

Двадцять сьомого січня було опубліковано інтерв'ю голови комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського виданню "РБК-Україна". Що прив'язав парламентарій до справи про вбивство журналіста Шеремета — читайте тут.
Головні новини України за 27—31 січня - фото 97241

28 січня Адвокатська дорадча група, яка супроводжує і висвітлює судові процеси у справах Майдану, повідомила на своїй сторінці в Facebook про чергову заміну групи прокурорів у провадженні про розстріл евромайданівців на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року. Хто тепер буде підтримувати обвинувачення — тут.
Головні новини України за 27—31 січня - фото 97243

Двадцять дев'ятого січня були опубліковані результати опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Центру Разумкова, проведеного в грудні 2019 року. Воно називається "Реформи в Україні: громадська думка населення". Одне з питань дослідження стосувалося кращої форми державного ладу. Що відповіли українці — в дайджесті за той день.
Головні новини України за 27—31 січня - фото 97244

30 січня відбулася зустріч помічника президента Андрія Єрмака з журналістами. Що на ній сказав Єрмак з приводу війни на сході України — у відповідному новинному зведенні.
Головні новини України за 27—31 січня - фото 97242

А тридцять першого січня президент України Володимир Зеленський уперше, по суті, прокоментував проведене 24 січня співробітниками СБУ та ОГП затримання Олексія Москаленка-Левіна. Він підозрюється в організації нападу на херсонську чиновницю і активістку — Катерину Гандзюк. Як це зробив глава держави і що сказав — за посиланням.
Головні новини України за 27—31 січня - фото 97245

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама