Головні новини України за 26 лютого

Головні новини України за 26 лютого - фото 1

Актуальними сьогодні були охорона здоров'я, територіальна цілісність, економіка і соціальний захист.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський узяв участь в заході "Age of Crimea Forum 2020". Глава держави мав слово на відкритті, з його промови можна виділити два моменти.
Перш за все, — це підписання Президентом указу про введення Дня опору окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополь. Зроблено це задля того, щоб відзначити "мужність і героїзм" учасників найбільших зборів на підтримку цілісності і єдності України, які пройшли 26 лютого 2014 року в Сімферополі.
Також Зеленський заявив, що повернення Криму є частиною української національної ідеї і запевнив, що Україна не визнає анексію півострова Росією в обмін на мирне врегулювання війни на Донбасі.
Щодо дня звільнення Криму від російської окупації Президент сказав таке:

— Цей день обов'язково настане і наш чемпіон Олександр Усик проведе бій у Судаку, Джамала дасть концерт у Коктебелі, Олег Сенцов презентує нову стрічку в Ялті, а Меджліс кримськотатарського народу зможе повернутися до себе, до Сімферополя, на вулицю Шмідта, 2, у свою рідну й законну будівлю.


Головні новини України за 26 лютого - фото 102109

Удень Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив у своєму Telegram-каналі про те, що уряд ухвалив рішення виплачувати соціальну стипендію студентам навчальних закладів, які знаходяться быля лінії розмежування на Донбасі. Студенти закладів професійної передвищої освіти отримають надбавку в 890 гривень, студентам вищих навчальних закладів будуть доплачувати по 1 180 гривень на особу, а студентам закладів професійної передвищої і вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — 2 360 гривень.
Головні новини України за 26 лютого - фото 102112

Потім видання "Українська правда" повідомило про те, що РНБО перевірить готовність усіх областей України протидіяти новій коронавірусній пневмонії. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів, що за дорученням Президента відбулася розширена нарада з його участю, на якій було ухвалето рішення, щоб в кожній області провели засідання Державні регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Які повинні будуть перевірити стан готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і розповсюдження нової коронавірусної пневмонії на території України.

І на завершення — заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб, в інтерв'ю одному з національних ЗМІ, заявив про те, що Україна завершує роботу над вимогами МВФ по новій програмі співпраці. Ось що він сказав на цю тему:

— Більшість вимог МВФ для укладання нової програми Україна виконала. Та й робота над ще не виконаними попередніми кроками вже теж майже добігла кінця.


Головні новини України за 26 лютого - фото 102110

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама