Головні новини України за 26 березня

26 березня, 20:57
Головні новини України за 26 березня - фото 1

Актуальними сьогодні були COVID-19 та питання гендеру.

Вранці видання "Українська правда" повідомило про одужання від коронавірусу українського дипломата в Німеччині Дмитра Шевченка. 36-річний дипломат зазначив, що шанси серйозно захворіти однакові у всіх, а в лікарні, де він лежав, літніх людей було приблизно 15 відсотків. У своєму пості на Facebook Шевченко також написав, що не дивлячись на те, що в Німеччині хороша система охорони здоров'я, вона має свої серйозні мінуси.
Все ще в ранкову пору на порталі "Економічна правда" вийшло інтерв'ю віце-прем'єра і міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Однією з його тем стала роль МЦТУ в боротьбі з поширенням по країні COVID-19. Він заявив, що Міністерство цифрової трансформації України зробить додаток, який попереджатиме про можливий контакт з хворим. Також воно буде контролювати дотримання карантину і самоізоляіціі.
На завершення цієї теми - через коронавірус в Україні під загрозою все ще не проголосований в Раді ринок землі. Так як Кабмін направив керівництву парламенту пропозиції щодо змін видаткової частини держбюджету-2020 року, які, зокрема, містять скорочення витрат на проведення земельної реформи на 25 мільйонів гривень і скасування підтримки сільгоспвиробників в розмірі 4 мільярдів гривень. Про це повідомила "Економічна правда".
Головні новини України за 26 березня - фото 107085

І на завершення тексту - в Україні за більше 28 років незалежності друга жінка стала генералом. Служба безпеки України на своїй сторінці в Facebook повідомила, що звання генерал-майора отримала їх співробітниця Юлія Лапутіна. У спецслужбі вона працює на посаді заступниці начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки.

Головні новини України за 26 березня - фото 107083

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: