Головні новини України за 25 лютого

Головні новини України за 25 лютого - фото 1

Сьогодні були актуальними охорона здоров'я та інші теми.

У ніч з учора на сьогодні видання "Українська правда" з посиланням на "Укрінформ" повідомило про те, що серед заражених новою коронавірусною пневмонією в Італії українців немає. Про це заявив посол України в Італії Євген Перелигін. Зазначається, що українське генконсульство в Мілані буде приймати наших громадян тільки у виняткових випадках. Наприклад, втрата документів або оформлення виїзду на батьківщину. Такі заходи введені приписом префекта Мілана, який рекомендував тимчасово обмежити прийом громадян.
Також начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Максим Коваленко в коментарі hromadske.radio повідомив про те, що 24 громадянина України, які є членами екіпажу круїзного лайнера "Diamond Princess", що недавно вийшов з антикоронавірусного карантину, відмовилися від евакуації (з ще одним нашим співвітчизником дипломати намагаються встановити контакт). Він додав, що посольство України в Японії, Міністерство закордонних справ і Міністерство охорони здоров'я готові до того, що думка екіпажу лайнера може змінитися.
На завершення цієї теми: МЗС розповів, скільки українців хочуть евакуюватися з батьківщини нової коронавірусної пневмонії — китайської провінції Хубей. Все той же Максим Коваленко, але вже в спілкуванні з "Інтерфакс-Україна", повідомив цифру в шість із тридцяти дев'яти осіб, які залишилися після першої евакуації.
Головні новини України за 25 лютого - фото 101910

Сьогодні в Києві проводиться "Форум реформ: на шляху до Вільнюса", де політики і експерти громадянського суспільства обговорюють прогрес реформ за перші півроку діяльності уряду і Парламенту, а також пріоритети реформування України в 2020–2021 роках. На заході мав слово Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Одна з частин його виступу стосувалася найбільшого досягнення нашої країни за останні 10 років. На його думку, це демократія. Про це повідомив "Укрінформ".
Ця теза явно має право на життя, оскільки була висловлена в 10 річницю вступу на посаду Президента України Віктора Януковича. Каденція якого супроводжувалася і передчасно закінчилася на спробах встановлення в країні диктатури.
Головні новини України за 25 лютого - фото 101909

І на завершення — народний депутат України з фракції політичної партії "Слуга народу" Павло Мельник повідомив на своїй сторінці в Facebook про те, що затримані ФСБ РФ 15 лютого українські рибалки були звільнені з-під арешту. За його словами, стан здоров'я всіх рибалок є хорошим і вони планують повернутися додому на власному судні.
Головні новини України за 25 лютого - фото 101908

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама