Головні новини України за 25–27 березня

29 березня, 13:35
Головні новини України за 25–27 березня - фото 1

Актуальними в ці дні були COVID-19, справа Катерини Гандзюк і надзвичайні події.

Двадцять п'ятого березня був затриманий ексміністр закордонних справ Леонід Кожара. Йому повідомили про підозру у вбивстві. Кого можливо позбавив життя колишній міністр і коли це сталося — в дайджесті за той день.
Головні новини України за 25–27 березня - фото 107446

26 березня на порталі "Економічна правда" вийшло інтерв'ю віцепрем'єра і міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Однією з його тем стала роль МЦТУ в боротьбі з поширенням по країні COVID-19. Яке рішення вони зможуть запропонувати країні для захисту від коронавірусу — тут.
Головні новини України за 25–27 березня - фото 107444

А двадцять сьомого березня вдень Telegram-канал видання "The INSIDER Ukraine" з посиланням на свої джерела в Офісі Генерального прокурора повідомив про те, що Ірина Венедиктова відсторонила свого заступника Віктора Трепака від всіх справ, розслідуванням яких займається Служба безпеки України. Зокрема і про напад на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, яке призвело до її смерті. Що після цього зробив заступник Генерального прокурора і яких успіхів йому вдалося домогтися за час курирування справи Гандзюк — за посиланням.

Головні новини України за 25–27 березня - фото 107441

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: