Головні новини України за 22 січня

22 січня, 20:16
Головні новини України за 22 січня - фото 1

Сьогодні були актуальні правосуддя, економіка, національна безпека і оборона, а також - надзвичайні події.

Вранці портал "Європейська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна" повідомив про те, коли в Україні почнуть втілюватися в життя перші дорожні карти приведення Збройних сил до стандартів НАТО. За словами міністра оборони Андрія Загороднюка, даний процес запустять в останні дні цього місяця. Дорожні карти будуть стосуватися видів і окремих родів військ, тому що всі вони знаходяться в абсолютно різних станах. Наприклад, Військово-морські сили України вже зараз фактично відповідають критеріям членства в Альянсі, оскільки багато хто з його персоналу пройшов службу і/або навчання в структурах НАТО.
Головні новини України за 22 січня - фото 95621

Вдень Офіс генерального прокурора повідомив про те, що Святошинський районний суд міста Києва дав 12 років в'язниці судді з Криму. Служителя Феміди з Красногвардійського районного суду АРК визнали винним у державній зраді, яка полягає в його пособництві створенню російських окупаційних органів влади на півострові і роботі в них.
Головні новини України за 22 січня - фото 95619

Також сьогодні вдень було опубліковано інтерв'ю прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, яке він дав для спеціального випуску "The Report Company" (у співпраці з виданням "Newsweek"). Одне з питань заданих прем'єру було про три стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні. На думку глави виконавчої влади, гроші в нашу країну можна залучити завдяки судовій реформі, концесійним інфраструктурним проектам і створенню спроможних громад на місцях.
Головні новини України за 22 січня - фото 95620

І на завершення - народний депутат України від партії «Опозиційна платформа "За життя"» Ілля Кива влаштував бійку в одному з київських ресторанів. На опублікованому записі з камери відеоспостереження на місці події, яка з'явилася в одному з українських новинних Telegram-каналів, видно, як парламентарій підходить до іншого чоловіка і раптово намагається вдарити його головою в обличчя. У свою чергу, опонент Киви ухиляється і завдає йому удару у відповідь, в обличчя. Він є нібито ветераном АТО.
Головні новини України за 22 січня - фото 95622

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: