Головні новини України за 16–20 березня

22 березня, 11:15
Головні новини України за 16–20 березня - фото 1

Актуальними на робочому тижні були COVID-19, справа Катерини Гандзюк і правоохоронні органи.

16 березня СБУ повідомила про завершення екстрадиції в Україну одного з фігурантів справи про напад на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, який призвів до її смерті. Кого і звідки доставили, в чому його підозрює спецслужба — тут.
Головні новини України за 16–20 березня - фото 106350

17 березня подала у відставку одна із головних посадових осіб Офісу Генерального прокурора України. Хто це був – у дайджесті за той день.
Головні новини України за 16–20 березня - фото 106349

18 березня вдень Facebook-сторінка Київської обласної державної адміністрації написала про те, що в області через коронавірус введений режим надзвичайної ситуації. Хто буде ліквідовувати НС — за посиланням.
19 березня вдень портал "Економічна правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна" повідомив про те, що мережеві оператори "Fozzy Group" і "Novus" ухвалили рішення скоротити регулярний графік роботи супермаркетів через введення обмежень руху громадського транспорту в деяких містах (у межах антикоронавірусного карантину). Новий розклад роботи їх магазинів — у дайджесті.
А 20 березня судова система України винесла перше рішення про порушення правил карантину. Кого покарали, за що і як — у новинному зведенні за той день.
Головні новини України за 16–20 березня - фото 106348

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: