Головні новини України за 15 січня

15 січня, 20:10
Головні новини України за 15 січня - фото 1

Сьогодні були актуальні податки, авіакатастрофа в Ірані і охорону здоров'я.

Вранці видання "Українська правда" написало про те, що президент Володимир Зеленський доручив забезпечити доступ для всіх українців до медичної допомоги в лікарні "Феофанія", яка зараз обслуговує в основному держслужбовців. Відповідний указ був опублікований на сайті глави держави.
Головні новини України за 15 січня - фото 94403

Далі портал "Економічна правда" з посиланням на Facebook-сторінку прем'єр-міністра Олексія Гончарука повідомив про те, що в Україні буде проведена переатестація всіх співробітників Державної податкової служби. Підготувати проведення цього заходу розпорядився глава виконавчої влади. Зробив він це в зв'язку з виявленням фактів корупції в управлінні ДПС в Одеській області. Сподіваємося, що ця переатестація буде успішніше тієї, яка була при реформі міліції в поліцію.
Потім стало відомо про те, що переатестацію можливо доведеться пройти і голові відомства Сергію Верланову. Так як у нього проводять слідчі дії в зв'язку з тим, що Служба безпеки України викрила посадових осіб ДПС у сприянні виведенню в "тінь" понад 500 мільйонів гривень щомісяця. Про це повідомили джерела видання "Українська правда" в правоохоронних органах, а потім підтвердила прес-секретар глави Державної податкової служби Олена Дьоміна.
Головні новини України за 15 січня - фото 94404

І на завершення - президент України Володимир Зеленський знову зустрівся з родичами 11 українців, які загинули в авіакатастрофі неподалік Тегерану 8 січня. Глава держави знову назвав дату можливого повернення залишків тіл наших співвітчизників - 19 січня. Але додав, що можлива розбіжність з його словами на "плюс-мінус два дні". Також президент повідомив, що в Ірані зараз знаходяться 10 українських фахівців, які працюють над ідентифікацією та поверненням тіл загиблих в Україну. І зазначив, що на цьому тижні всі сім'ї загиблих отримають компенсації від держави в розмірі 200 тисяч гривень. Крім цього, за запевненням Володимира Зеленського, Україна вимагатиме від Ірану виплат додаткових компенсацій. І надасть необхідну допомогу, пов'язану з похоронами загиблих.
Головні новини України за 15 січня - фото 94405

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: