Головні новини України за 13-17 січня

Головні новини України за 13-17 січня - фото 1

Актуальними в ці дні були політика, правоохоронні органи і надзвичайні події.

Тринадцятого січня, народний депутат України від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко повідомив про те, що Головне слідче управління Національної поліції веде розслідування проти екс-директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. За якими статтями - читайте тут.
Головні новини України за 13-17 січня - фото 94880

14 січня ОГП відзвітував у справі обстріляного 14 січня 2015 року бойовиками так званої «ДНР» пасажирського автобуса під Волновахою. Кого і яким чином намагаються притягнути до відповідальності - тут.
Головні новини України за 13-17 січня - фото 94882

П'ятнадцятого січня президент України Володимир Зеленський знову зустрівся з родичами загиблих в авіакатастрофі під Тегераном 8 січня українців. Про що говорили і що обіцяв глава держави - у відповідному дайджесті.
Головні новини України за 13-17 січня - фото 94881

16 січня ГО «Центр протидії корупції» повідомила на своєму сайті про плани парламенту наділити Національну гвардію України новими функціями. Якими та чи ризиковано це - в новинному зведенні за той день.
Головні новини України за 13-17 січня - фото 94883

А сімнадцятого січня сталась перша гучна спроба відставки, відповідну заяву написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук. На тлі чого це сталося - за посиланням.
Головні новини України за 13-17 січня - фото 94884

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама