Головні новини України за 11 січня

Головні новини України за 11 січня - фото 1

Актуальними сьогодні були права людини, справа Шеремета та авіакатастрофа в Ірані.

В першу чергу стало відомо про те, що ДБР розслідує правомірність застосування фізичної сили співробітниками Олексіївській колонії в Харкові. В рамках превентивної діяльності щодо недопущення бунту, про що ми повідомляли раніше.
Якщо сила по відношенню до ув'язнених буде визнана незаконною, то тим, хто її застосовував, загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Головні новини України за 11 січня - фото 93784

Потім видання "Українська правда" розповсюдило заяву організації "Репортери без кордонів" з приводу справи Павла Шеремета. В якому міжнародна організація висловила стурбованість невідповідністю доказів причетності до злочину Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугар. Також в організації заявили, що прокуратура відмовляється надавати всі наявні докази проти підозрюваних, а саме провадження грунтується на чотирьох спірних експертизах. Про одну з них – невідповідність зросту Антоненко і людини, яка допомагала розміщувати вибухівку під потім підірваним з журналістом в салоні автомобілем – ми повідомляли раніше.
Головні новини України за 11 січня - фото 93783

І на завершення прийшли новини по катастрофі нашого літака в Тегерані. Спочатку Іран визнав те, що його ППО збила повітряне судно "Міжнародних авіаліній України".
А потім Корпус вартових ісламської революції взяв на себе відповідальність за те, що сталося.
КВІР - це елітна іранське військово-політична формація, яка створена в 1979 році з воєнізованих загонів ісламських революційних комітетів і прихильників лідера іранських шиїтів аятолли Хомейні. Офіційно є частиною збройних сил Ірану.
Головні новини України за 11 січня - фото 93782

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама