Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні

16 березня, 20:44
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 1

Актуальними 14-16 березня були охорона здоров'я, протести та надзвичайні ситуації.

У ніч із тринадцятого на чотирнадцяте березня "Українська правда" з посиланням на "Укрінформ" повідомила про те, що Польща вирішила, на час пандемії коронавірусу, відновити прикордонний контроль із сусідніми країнами. А також - призупинити міжнародні пасажирські залізничні та авіаперевезення. Водночас у країні введена заборона на в'їзд іноземців.
Уже вдень 14 березня уряд Чехії вирішив на десять днів закрити більшість магазинів і ресторанів, теж в рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомив портал "Європейська правда" з посиланням на "Reuters". Після обіду стало відомо про те, що у Великобританії в новонародженої дитини виявили COVID-19. Ймовірно, дитина була інфікована вже в утробі матері. Оскільки вона мала підозру на пневмонію ще за кілька днів до пологів і після народження дитини 2019-nCoV у неї підтвердився. А дитину протестували через кілька хвилин після народження і вона теж вже була інфікована. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на "The Guardian". Все ще у суботу, але ввечері, стало відомо про те, що уряд Іспанії зібрався закрити всю країну на двотижневий антикоронавірусний карантин, за аналогією з Італією (що і зробив наступного дня). Про це повідомив портал "Європейська правда" з посиланням на "Associated Press".
На завершення цієї теми - в неділю стало відомо про першу жертву коронавірусу в Угорщині. 75-річного чоловіка доставили до лікарні 18-го району Будапешта, провели аналіз на коронавірус і він виявився позитивним. Чоловік перебував у групі ризику і, ймовірно, вже був у важкому стані. Від того і помер. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на угорське видання "hvg.hu".
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 105664

Рано-вранці 14 березня "Українська правда" з посиланням на "Bloomberg" повідомила про те, що засновник корпорації "Майкрософт" Білл Гейтс вийшов зі складу її Ради директорів. У заяві компанії йдеться, що її засновник відійшов від безпосереднього управління ще в 2008 році. Сам Гейтс пояснив, що він все-таки продовжить брати участь в житті компанії - за допомогою співпраці з її генеральним директором і технічним керівником.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 105666

Удень чотирнадцятого березня портал "Європейська правда" повідомив про новий обстріл військової бази "Кемп Таджі" в Іраку, на якій розміщені американські та британські військові. За інформацією джерела "Reuters", об'єкт був обстріляний мінімум 10 ракетами. Про жертви атаки інформація відсутня.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 105665

І на завершення - 14 березня у французькому Парижі пройшов черговий мітинг проти урядової пенсійної реформи: протестували кілька сотень членів руху "Жовті жилети". Між поліцією і демонстрантами сталися зіткнення біля бульвару Араго, внаслідок яких було затримано 17 учасників мітингу.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 105667

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: