Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні

Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 1

Актуальними 1-3 лютого були геополітика і охорона здоров'я.

У ніч з тридцять першого січня на перше лютого стало відомо про те, що вища палата Конгресу США (Сенат) провалила голосування по питанню залучення до судового процесу імпічменту президента Трампа додаткових свідків і документів. За виклик свідків проголосувало 49 зі 100 сенаторів. Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на сайт новинного телеканалу "CNN".
Наступним кроком в процесі імпічменту стане голосування за виправдання або засудження Дональда Трампа. Як стало відомо, воно пройде в середу, 5 лютого. Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter кореспондент "CBS News" в Білому домі Марк Кноллер.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 97537

1 лютого вдень портал "Європейська правда" з посиланням на заяву дипломатії ЄС Жозепа Борреля повідомив про те, що в Лондоні замість офісу Європейської комісії розпочало роботу дипломатичне представництво Європейського Союзу в Великобританії. Його очолив португальський дипломат Жуан Вале де Алмейда, колишній посол Євросоюзу в ООН і в США.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 97539

Пізно вночі другого лютого сайт газети "South China Morning Post" з посиланням на Міністерство сільського господарства Китаю повідомив про те, що в провінції Хунань був зафіксований спалах смертельного пташиного грипу H5N1. Випадків зараження людини цим вірусом зафіксовано не було.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 97538

І на завершення – все ж була зафіксована перша смерть від китайського коронавірусу, яка сталася за межами країни, де він народився. Де померла людина - в нашій новині на цю тему.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 97540

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама