Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні

Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 1

18-20 січня були актуальні геополітика, протести і надзвичайні події.

У суботу стало відомо про те, що в п'ятницю ввечері близько тридцяти противників пенсійної реформи спробували потрапити в паризький театр "Буфф дю Нор", коли там перебував президент Франції Еммануель Макрон і його дружина. Після того, як вони з криками забігли в театр - їх звідти оперативно прогнала поліція. Про що написало видання “Європейська правда” з посиланням на "France 24".

 


Вісімнадцятого січня також з'явилася перша реакція адвокатів президента США Дональда Трампа на звинувачення в справі про імпічмент. Статті звинувачення були названі нелегітимними, а спроби змістити Трампа з посади навіть "небезпечними". Про це повідомив "The New York Times".
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 95242

Також 18 січня "Червоний хрест" повідомив на своїй сторінці в Twitter про велику кількість постраждалих в результаті зіткнень між поліцією і учасниками протестів, які тривають вже кілька місяців в ліванському Бейруті. За їх інформацією, травми різного ступеня тяжкості отримали близько 230 мітингувальників.
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 95244

Уже в неділю, вранці, в будинку для людей з інвалідністю в чеському місті Вейпрти сталася пожежа. В результаті якої постраждали 30 осіб, вісім з яких - загинули. Про це повідомило видання "Європейська правда" з посиланням на "Idnes".
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 95245

У неділю вдень прем'єр-міністр Молдавії Іон Кіку відповів на недавні висловлювання вищих посадових осіб Румунії про майбутнє міждержавних відносин. Глава виконавчої влади Молдавії назвав їх політично мотивованими.
Прем'єр-міністр Румунії Людовик Орбан назвав зміну уряду в Молдові "кроком назад" і заявив, що Бухарест не сприймає чинний уряд Молдови як серйозного партнера. А після нього президент Румунії Йоханніса заявив, що його країна буде надавати повноцінну підтримку Молдові тільки в тому випадку, якщо діючий уряд в Кишиневі продемонструє, що він готовий продовжувати реформи і прихильний європейському курсу розвитку країни.
Про це написала "Європейська правда" з посиланням на "Europa Liberă".
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 95243

І на завершення - сьогодні стало відомо про те, що 18 січня по мечеті військового табору в єменській провінції Маріб був завданий ракетний удар. В результаті чого, загинуло щонайменше 100 солдатів урядової армії і ще більше ста бійців отримали поранення. Про це повідомило видання "Українська правда" з посиланням на "AFP".
Головні міжнародні новини за вихідні і сьогодні - фото 95246

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама