Головні міжнародні новини за сьогодні

26 березня, 21:32
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

26 березня були актуальними COVID-19 і надзвичайні події.

Перш за все стало відомо про те, що громадянин Австралії Брентон Таррант, який у березні 2019 року влаштував бійню в мечетях новозеландського містечка Крайстчерч, визнав себе винним у вбивстві 51 людини. Раніше він заперечував звинувачення і повинен був постати перед судом в червні. Про це повідомив новинний сайт "BBC".
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 107095

Уранці портал "Європейська правда" з посиланням на "CNN" написав про рекордну кількість смертей від COVID-19 в США. За останню добу в Сполучених Штатах від викликаних хворобою ускладнень загинуло 233 людини.
Далі з теми коронавірусу в нас хороша новина. Заступниця мера італійського міста Ріміні Глорія Лісі повідомила про те, що COVID-19 вдалося побороти 101-річному чоловікові. Таємничий пан П. надійшов до міської лікарні з коронавірусом минулого тижня.
І на завершення — російські ЗМІ повідомили про те, що у одного із співробітників апарату уряду РФ нібито виявили COVID-19. Ця новина заснована на свідоцтві джерела. Водночас інший інформатор повідомив журналістам про те, що коронавірус тільки підозрюється, а діагнозу ще немає.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 107094

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: