Головні міжнародні новини за сьогодні

20 березня, 20:28
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

20 березня було актуальними COVID-19, економіка, технології і політика.

У ніч із учора на сьогодні видання "Українська правда" повідомило про те, що компанія "SpaceX" продовжує реалізацію проєкту зі створення всесвітньої Wi-Fi мережі. Ракета-носій "Falcon 9" вивела на орбіту ще 60 інтернет-супутників Starlink. Цей запуск планувалося здійснити раніше, але він був скасований перед самим стартом через виявлені проблеми у двигуні ракети.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 106295

Уранці портал "Економічна правда" з посиланням на "CNBC" написав про те, що один із чотирьох найбільших банків США заявив про входження економіки країни в стан рецесії. Про це заявила економістка "Bank of America" Мішель Мейер. Вона прогнозує, що рецесія загрожує зростанням безробіття в США. І констатувала факт втрати споживчої впевненості, а також — фактичного знищення накопичень громадян. Ба більше, за підсумками другого кварталу 2020 року економіка Сполучених Штатів в розрізі квартал до кварталу впаде на 12% ВВП, а за підсумками всього року скоротиться на 0,8%. Водночас у банку вважають, що криза буде короткостроковою.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 106294

Далі російське видання "Комерсант" повідомило про те, що двоюрідний племінник Президента РФ Володимира Путіна бізнесмен Роман Путін збирається створити партію на базі руху "Люди справи" для участі у виборах до Держдуми. За його словами, рух "Люди справи", на базі якого планується запуск партії, створили місяць тому, в лютому. До ради організації увійшли ректор Московського інституту сучасної академічної освіти Лариса Астаніна, президент Федерації тхеквондо Росії Лазос Цілфідіс, підприємці та юристи. За словами Путіна, з лютого цього року рух зібрав 16 тисяч прихильників у 45 регіонах. Установчий з'їзд партії планують провести до кінця весни, щоб висунути кандидатів від "Людей справи" для участі в російських регіональних виборах, які пройдуть у вересні цього року.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 106292

І на завершення — Австрія продовжила режим посилених антикоронавірусних заходів до 13 квітня. Навчальні заклади залишаються закритими, тільки 5 відсотків учнів ходять до школи — це діти людей, які працюють у критично важливих сферах інфраструктури. Робота громадського транспорту значно скоротилася, заборонені всі масові заходи, не працюють ресторани і магазини, крім супермаркетів і аптек.
Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер високо оцінив поведінку австрійців, які в основному дотримуються цих заходів. Також він нагадав про необхідність дотримання "правила відстані 1 метр". За недотримання карантинних заходів передбачений штраф до 3 тисяч 600 євро.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Kurier.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 106293

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: