Головні міжнародні новини за сьогодні

Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

24 січня було актуальні геополітика, охорона здоров'я і нові технології.

В ніч з учора на сьогодні видання "Українська правда" з посиланням на "Bloomberg" повідомило про те, що американський фінансист Джордж Сорос збирається виділити 1 мільярд доларів на створення глобального університету для боротьби з авторитарними урядами і змінами клімату. Про це він заявив на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 96036

Далі "Українська правда" з посиланням на сторінку в "Twitter" компанії "SpaceX" повідомило про відстрочку запуску в космос чергової партії супутників глобальної мережі інтернет-покриття системи "Starlink". Чергова відправка повинна була відбутися сьогодні, але через погану погоду в зоні запуску її перенесли на 27 січня.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 96034

Потім стали з'являтися новини по коронавірус, який вразив Китай і вийшов за його межі. Виконавчий директор Коаліції з інновацій для запобігання епідеміям Річард Гатчетт заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі про те, що клінічні випробування вакцин проти хвороби можуть бути проведені вже влітку. Про це повідомило "Радіо Свобода".
Після цього видання "Українська правда" з посиланням на "The Washington Post" повідомило про те, що через коронавірус середня школа в передмісті Вашингтона скасувала двотижневий візит 21 школяра з Китаю, які мали прибути згідно з програмою обміну.
І на завершення цієї теми - агентство "AFP" повідомило про те, що через коронавірус в Китаї ізольовані вже 13 міст. Всі вони розташовані в провінції Хубей, від зовнішнього світу ізольовані мінімум 41 мільйон чоловік. По кількості жертв відомо, що їх 26. А випадків зараження зафіксовано 830.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 96035

А на завершення тексту буде про географічно близьку нам Болгарію. Там закінчили досудове розслідування щодо двох російських дипломатів, яких запідозрили в зборі секретної інформації на користь РФ. Ці дані підтвердилися, але відзначається, що, незважаючи на наявність підстав для притягнення їх до відповідальності, кримінальне провадження буде припинене на підставі Віденської конвенції про дипломатичні зносини. Яка забороняє переслідувати дипломатів на території інших країн.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 96033

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама