Головні міжнародні новини за сьогодні

17 січня, 17:59
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

17 січня були актуальні політика і протести.

Вранці "Європейська правда" з посиланням на сайт американського телеканалу "CNN" повідомила про реакцію президента США Дональда Трампа на недавнє інтерв'ю соратника його адвоката - Льва Парнаса. Він знову сказав, що не знає Парнаса. Хоча той говорив, що президент Трамп знав про його зусилля "накопати" в Україні бруд на свого політичного конкурента Джо Байдена.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94867

Після обіду портал "Європейська правда" з посиланням на digi24.ro повідомив про висунуті Румунією умовах для співпраці з Молдовою. Президент Клаус Йоганніс заявив, що Румунія буде надавати повноцінну підтримку Молдові лише в тому випадку, якщо діючий уряд в Кишиневі (сформований партією проросійського президента Додона) продемонструє те, що він готовий продовжувати реформи і вести країну європейським шляхом розвитку.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94865

І на завершення - французькі мітинги проти пенсійної реформи тепер торкнулися і Лувра. Знаменитий на весь світ музей сьогодні не працює, так як десятки незадоволених планами уряду щодо реформування пенсійної системи людей заблокували вхід. В їх рядах перебувають і працівники культурної установи. Таким чином вони відгукнулися на заклик до протестів від декількох вкрай лівих профспілок Франції. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на "Associated Press".
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94866

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: