Головні міжнародні новини за сьогодні

15 січня, 20:44
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

15 січня були актуальні політика і надзвичайні події.

В ніч з учора на сьогодні видання "Українська правда" з посиланням на Міністерство фінансів США повідомило про те, що Сполучені Штати розширили санкції проти КНДР. Обмежувальні заходи введені проти двох юридичних осіб:
1) Компанії "Namgang Trading Corporation", яка займається вивезенням працівників з Північної Кореї з метою отримання доходу для уряду країни. За даними американців, людей вивозили в Росію, Нігерію і країни Близького Сходу.
2) Північнокорейської компанії "Beijing Sukbakso", яка базується в Китаї і обслуговує як мінімум частину поїздок і закордонної логістики для робітників "Namgang Trading Corporation".

Санкції забороняють американських юридичним і фізичним особам вести бізнес з цими компаніями.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94426

Вже рано вранці все та ж "Українська правда", але вже з посиланням на "Associated Press", повідомила про велику кількість загиблих через снігові лавини в Гімалаях. Кількість жертв збільшилася до 70 осіб.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94428

Далі вже "Європейська правда", з посиланням на "Укрінформ", повідомила про загибель двох українців в ДТП, яке 14 січня сталося в Польщі. Легковий автомобіль, в якому подорожували четверо чоловіків і прямувавший в напрямку Варшави, з невідомих причин з великою швидкістю і без гальмування в'їхав ззаду в вантажний автомобіль.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94429

І на завершення - уряд країни-агресора Російської Федерації подав у відставку. Сталося це в зв'язку з пропозиціями конституційних змін повноважень гілок влади, які надійшли від президента Володимира Путіна. За його дорученням, старий склад уряду буде виконувати свої обов'язки до призначення нового. Також за словами Дмитра Медведєва, в подальшому всі рішення щодо нового складу виконавчої влади буде приймати президент РФ.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 94427

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: