Головні міжнародні новини за сьогодні

07 січня, 17:25
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 1

Актуальними 7 січня були протести, технології та надзвичайні ситуації.

Вранці інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на компанію-розробник повідомило про успішне виведення на орбіту ще 60 супутників "Starlink". Запуск був здійснений в рамках реалізації проекту компанії "SpaceX" щодо створення всесвітньої безкоштовної Інтернет-мережі. Перші шістдесят супутників пустили в космос ще в травні 2019 року.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 92952

Далі "Bloomberg" з посиланням на державне телебачення Ірану повідомив про тисняву в місті Кермані, під час похорону ліквідованого США генерала Касема Сулеймані. В результаті якої, загинуло 35 осіб та не менше 48 отримали травми.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 92953

І на завершення - в рамках протестів проти пенсійної реформи уряду, французькі профспілки заблокували нафтопереробні заводи. Повідомляється про блокування підприємств "ExxonMobil France".
Міністерство охорони навколишнього середовища заявило, що всі французькі НПЗ продовжують функціонувати, але в п'яти з семи тимчасово виникли труднощі - протестувальники заблокували виїзд з них. Зараз палива немає тільки на 24 французьких АЗС, але профспілки обіцяють продовжувати блокування мінімум до п'ятниці.
Головні міжнародні новини за сьогодні - фото 92954

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: