Головні міжнародні новини за 4–7 лютого

08 лютого, 12:31
Головні міжнародні новини за 4–7 лютого - фото 1

У ці дні були актуальні охорона здоров'я, бойові дії і надзвичайні події.

Четвертого лютого агентство "Reuters" повідомило про другий випадок смерті від китайського коронавірусу поза країною його зародження. Де його зафіксували і яка загальна кількість померлих була на той день — читайте тут.
Головні міжнародні новини за 4–7 лютого - фото 98561

5 лютого стало відомо про те, що ВПС Ізраїлю завдали чергові удари по сектору Газа. У відповідь на що були здійснені обстріли — тут.
Головні міжнародні новини за 4–7 лютого - фото 98563

6 лютого все ж збільшилася кількість загиблих унаслідок сходження снігових лавин на сході Туреччини. Про скількох жертв йшлося спочатку і на скільки їх стало більше — за посиланням.
Головні міжнародні новини за 4–7 лютого - фото 98560

Та 7 лютого стали відомі ймовірні причини жорсткої посадки пасажирського літака в Стамбулі, яка сталася в середу. Які версії розглядає комісія з розслідування інциденту, яку створило Міністерство транспорту та інфраструктури Туреччини — в дайджесті за той день.

Головні міжнародні новини за 4–7 лютого - фото 98557

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: