Головні міжнародні новини за 31 січня

31 січня, 18:04
Головні міжнародні новини за 31 січня - фото 1

Сьогодні були актуальними охорона здоров'я і геополітика.

Рано-вранці видання "Українська правда" з посиланням на "The Washington Post" повідомило про те, що США не скорочуватимуть військову допомогу Україні в 2021 році. Про це американським журналістам повідомив представник адміністративно-фінансового управління Білого дому.
Головні міжнародні новини за 31 січня - фото 97217

Також сьогодні настав день виходу Великобританії з ЄС. Угода про вихід ВБ з Європейського Союзу вступить у силу в ніч з 31 січня на 1 лютого опівночі за центральноєвропейським часом. З цього часу Великобританія припинить своє членство в ЄС, яке почалось у 1973 році. А відзавтра почнеться перехідний період, необхідний для того, щоб громадяни і підприємства Великобританії мали більше часу для адаптації до нових умов. Протягом перехідного періоду ВБ продовжить застосовувати закони Європейського Союзу, але більше не буде представлена в його інститутах. Перехідний період може бути продовжений лише один раз на період до одного або двох років, якщо обидві сторони погодяться на це до 1 липня 2020 року.
Головні міжнародні новини за 31 січня - фото 97218

Потім стало відомо про те, що сьогодні може завершитися процес розгляду справи про імпічмент Дональда Трампа у верхній палаті Конгресу США — Сенаті. Але цей процес може бути продовжений, якщо демократи все ж доб'ються виклику додаткових свідків. Очікується, що кожна сторона виступить з заключними аргументами на сьогоднішній сесії, перш ніж Сенат проголосує питання про виклик свідків. За попередніми даними, для ухвалення такого рішення демократичній меншості не вистачає 4 голосів республіканців. Про це повідомив портал "Європейська правда" з посиланням на "BBC".
Головні міжнародні новини за 31 січня - фото 97216

І на завершення — китайський коронавірус прийшов до Великобританії. У двох людей був зафіксований позитивний тест на нього, про що заявив головний лікар Англії.
Обидва заражених — члени однієї сім'ї. Зараз вони отримують спеціалізовану медичну допомогу.
Більше деталей — хто ці люди, чи де їх лікують — опубліковано не було. Про це написало видання "Українська правда" з посиланням на "BBC".
Головні міжнародні новини за 31 січня - фото 97219

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: