Головні міжнародні новини за 29 січня

Головні міжнародні новини за 29 січня - фото 1

Сьогодні були актуальними охорона здоров'я, надзвичайні події та політика.

В першу чергу стало відомо про блокування судноплавства Дунаєм. І все через український корабель, який сів на мілину. За словами представника Морського агентства Болгарії, у зв'язку з інцидентом біля міста Белене застрягли ще 15 плавзасобів, які намагалися допомогти українському судну. Також болгарська влада заявила, що капітан українського корабля буде оштрафований за недотримання 22-дециметрового обмеження глибини. Бо судно пройшло з осадкою в 23 дециметра.
Який вантаж транспортує наш корабель — невідомо. Коли Дунай знову буде відкритий для судноплавства також залишається загадкою.
Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на агентство "Reuters".
Головні міжнародні новини за 29 січня - фото 96819

Далі стали відомі деякі пропозиції робочої групи з вироблення пропозицій змін до конституції країни-агресора — Російської Федерації. Напевно, самою одіозною імовірною правкою стала зміна назви посади "президента РФ" на "Верховного правителя". Також група з підготовки поправок розгляне пропозицію про затвердження православ'я як основної релігії Росії, а також закріплення за РФ статусу "держави-переможниці" у Другій світовій війні.
Починався 2020-й рік.
Про це повідомило видання "Комерсант".
Головні міжнародні новини за 29 січня - фото 96818

І на завершення стало відомо про стрімке підвищення кількості захворілих новим видом коронавірусу, який почав своє поширення з Китаю. За добу, з 27 по 28 січня, захворювання виявили у близько 1600 осіб. Загалом зафіксовано вже 6057 випадків захворювання.
Головні міжнародні новини за 29 січня - фото 96817

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама