Головні міжнародні новини за 28 січня

Головні міжнародні новини за 28 січня - фото 1

Сьогодні були актуальні правосуддя, охорона здоров'я і надзвичайні ситуації.

Пізно вночі агентство "Reuters" повідомило про перший зареєстрований випадок зараження китайським коронавірусом в Німеччині. Його зафіксували в Баварії. Тутешній департамент охорони здоров'я повідомив, що хворий знаходиться в місті Штарнберг, яке знаходиться неподалік від Мюнхена. За словами чиновників, пацієнт ізольований і знаходиться під контролем. Його стан - задовільний.
Людей, які контактували з хворим, також попередили про можливі симптоми і заходи з гігієни.
Головні міжнародні новини за 28 січня - фото 96596

У вчорашньому дайджесті ми повідомляли про падіння в Афганістані пасажирського літака. Виявилося, що це був військовий літак армії США. Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter речник командування американських сил в Афганістані полковник Сонні Леггетт.
Головні міжнародні новини за 28 січня - фото 96597

І на завершення - в Греції двом росіянам присудили 395(!) років в'язниці і 6 мільйонів євро штрафу за перевезення нелегальних мігрантів. Вони були затримані в червні минулого року.
У Греції дуже суворе законодавство в сфері перевезень нелегальних мігрантів. За першого мігранта перевізники засуджуються до 15 років тюремного ув'язнення, а за кожного наступну - їм додають ще по 7.5 років. В результаті чого, часто терміни ув'язнення становлять десятки і навіть сотні років, як в цьому випадку. Про це повідомила “Європейська правда” з посиланням на агентство “ТАСС”.
Головні міжнародні новини за 28 січня - фото 96598

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама