Головні міжнародні новини за 13 лютого

Головні міжнародні новини за 13 лютого - фото 1

Актуальними сьогодні були охорона здоров'я, політика і надзвичайні події.

Удень "Європейська правда" з посиланням на нідерландський портал "NOS" повідомила про виявлення чергової "поштової" бомби. Підозрілий лист виявили в місті Лесден. Він прийшов в офіс компанії "Unisys", яка займається платіжними операціями. Після вчорашніх інцидентів співробітники підприємства відразу викликали поліцію. На місце події приїхали сапери і знешкодили вибуховий пристрій, ніхто не постраждав.
Головні міжнародні новини за 13 лютого - фото 99606

Далі портал "Європейська правда" з посиланням на "Reuters" повідомив про те, що лідер німецького Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер наступного тижня "особисто почне процес відбору" претиндентів на пост керівника партії, який стане вакантним після її відставки. Хоч вона і не назвала імен, але серед найбільш вірогідних претендентів обговорюються міністр охорони здоров'я Йенс Шпан, а також Фрідріх Мерц. Серед претендентів також прем'єр федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет.
Головні міжнародні новини за 13 лютого - фото 99605

Також сьогодні японське видання "HNK" з посиланням на національне Міністерство охорони здоров'я, праці та соціального забезпечення повідомило про першу жертву нової коронавірусної пневмонії в країні. Нею стала 80-річна жінка з префектури Канагава. Вона захворіла минулого місяця, а 1 лютого їй поставили діагноз "пневмонія" і госпіталізували. 12-го лютого її стан різко погіршився, а 13-го вона померла.
Головні міжнародні новини за 13 лютого - фото 99607

І на завершення — онук першого президента і глави Ради безпеки Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва 29-річний Айсултан нібито попросив у влади Великобританії політичного притулку. Також він заявив, що у нього є дані про транснаціональну корупцію — між урядами РФ і Казахстану. В повідомленні на сторінці в Facebook нібито він розповів, що вся справа в контракті про продаж казахстанського газу російському "Газпрому". Нібито в процес торгівлі залучена сінгапурська "фірма-прокладка", в якій осідає 2,2 мільярда доларів на рік. 1,5 з яких ділить між собою російське вище керівництво і 700 мільйонів — казахстанське.
Головні міжнародні новини за 13 лютого - фото 99604

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама