Головні міжнародні новини за 11 лютого

Головні міжнародні новини за 11 лютого - фото 1

Актуальними сьогодні були охорона здоров'я, геополітика і надзвичайні події.

Зранку портал "Європейська правда" з посиланням на "Reuters" повідомив про понад 50-відсотковий стрибок зафіксованих випадків контузії, яку викликав ракетний удар Ірану по американській базі в Іраку минулого місяця. Кількість військовослужбовців США, яким був поставлений такий діагноз, перевищила сотню. Американські військові очікували такий розвиток подій і раніше говорили, що прогнозують збільшення чисельності постраждалих протягом декількох тижнів після нападу. Тому що симптоми контузії мають властивість проявлятися через деякий час після впливу подразника.
Головні міжнародні новини за 11 лютого - фото 99114

Все ще в ранкову пору видання "Українська правда" повідомило про те, що на сайті Білого дому опублікували проєкт бюджету США на 2021-й фінансовий рік. Він передбачає виділення понад 700 мільйонів доларів на протидію впливу РФ у світі.
Документ передбачає виділення 0,7 мільярда доларів на допомогу союзникам США — в Європі, Євразії та Центральної Азії — в забезпеченні загальної безпеки і захисту територіальної цілісності. Також передбачається, що кошти підуть на підтримку зусиль країн в переході від російського військового обладнання і на усунення слабких сторін в макроекономічному середовищі, які уряд Росії прагне експлуатувати (наприклад, залежність від енергетичних ресурсів та торгівлі). Бюджет також передбачає виділення 24 мільйонів доларів на протидію російській пропаганді і дезінформації.
Головні міжнародні новини за 11 лютого - фото 99112

Далі "The Guardian" поспілкувалася про нову коронавірусну пневмонію з завідувачем кафедри медицини громадської охорони здоров'я в Університеті Гонконгу Габріелем Люнгом. Він розповів, що нове захворювання може поширитися приблизно на дві третини населення світу. За умови ослаблення або відсутності контролю над нею.
Головні міжнародні новини за 11 лютого - фото 99113

І на завершення — в Європі бушує шторм "Сіара". Через ньго загинули щонайменше семеро людей. Зараз ураганний вітер і сильні дощі прийшли до Австрії. Про це повідомив портал "Європейська правда" з посиланням на "Associated Press".
Головні міжнародні новини за 11 лютого - фото 99115

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама