Головні міжнародні новини за 10–13 лютого

15.02.2020, 11:45
Головні міжнародні новини за 10–13 лютого - фото 1

У ці дні були актуальними охорона здоров'я, політика, права людини і медіа.

Десятого лютого стало відомо про те, що жителі Швейцарії підтримали криміналізацію гомофобії в країні, відповідно проголосувавши на референдумі. Скільки виборців проголосували "за" і "проти" — тут.
Головні міжнародні новини за 10–13 лютого - фото 99928

11 лютого "The Guardian" поспілкувалася про нову коронавірусну пневмонію з завідувачем кафедри медицини громадської охорони здоров'я в Університеті Гонконгу Габріелем Люнгом. Що він розповів про хворобу і перспективи її розвитку — тут.
Головні міжнародні новини за 10–13 лютого - фото 99927

Дванадцятого лютого з'явилась інформація про те, що Чорногорія заборонила програми двох сербських каналів через мову ненависті, нетерпимості та дискримінації щодо своїх жителів. На який термін це було зроблено — за посиланням.
Головні міжнародні новини за 10–13 лютого - фото 99929

І 13 лютого онук першого президента і глави Ради безпеки Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва 29-річний Айсултан нібито попросив у влади Великобританії політичного притулку. Також він заявив, що у нього є дані про транснаціональну корупцію — між урядами РФ і Казахстану. У чому суть цієї історії — в дайджесті за той день.
Головні міжнародні новини за 10–13 лютого - фото 99930

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: