Голова ОДА Олександр Бондаренко відвідав заводи Інтерпайп НТЗ та Інтерпайп Сталь

11.01.2020, 11:07
Актуально
Голова ОДА Олександр Бондаренко відвідав заводи Інтерпайп НТЗ та Інтерпайп Сталь - фото 1

Будівництво останнього дозволило закрити забруднюючий атмосферне повітря мартен.

Почав свій візит голова області з прохідної. Далі він побував на робочих місцях заводчан. Також зайшов у їдальню та побутові приміщення.

«Інтерпайп Сталь - гарний приклад великого інвестиційного проєкту», — зазначив під час відвідин підприємства керівник облдержадміністрації.


Та для Дніпропетровщини важливо також, що завод не забруднює повітря і воду.

«Завод не завдає шкоди повітрю нашої області, а ви знаєте, що для нас це актуальна проблема - викиди в повітря підприємствами», — сказав Олександр Бондаренко.


В «Інтерпайп» зазначають, що цей завод є головною інвестицією компанії і в екологію регіону.

«Найголовніша інвестиція - це завод Інтерпайп Сталь, який сьогодні подивилися. Це 700 мільйонів доларів, суму вже називали. Ця проблема з мартеном, з викидами, які з ним були, з екологією проблема, повністю вирішена», — розповів директор з фінансів і економіки компанії Денис Морозов.

У складі делегації гостей був і народний депутат Дмитро Кисилевський. Під час візиту він заявив, що українська промисловість переживає кризу. Тому влада має робити все для розвитку металургії.

«Коли у нас уряд буде думати як зробити щоб українська промисловість розвивалась - ми отримаємо економічне зростання. Економічне зростання - це добробут людей, зарплати і пенсії», — зазначив парламентар.

У підсумку ознайомчого візиту на підприємство - голова обласної державної адміністрації і керівництво «Інтерпайп» обговорили можливі шляхи співпраці у 2020 році.


Нагадаємо, раніше Олександр Бондаренко розповів, чому вирішив очолити Дніпропетровщину. Раніше увійти на такий високий політичний рівень людині, яка просто займається бізнесом, було не можна. Зараз же спрацював, так званий "ліфт", який очільник облдержадміністрації продовжує використовувати і у виборі голів РДА.

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: