Голоси виборців у Дніпрі та Нікополі майже повністю підрахували

Голоси виборців у Дніпрі та Нікополі майже повністю підрахували - фото 1

78 % голосів містяни віддали за чинного мера Бориса Філатова. 19 % — за Загіда Краснова. Такі попередні рейтинги оголосив голова правління Комітету виборців Станіслав Жолудєв. За його словами, підсумкові протоколи ще складатимуться протягом дня. Утім 90 відсотків бюлетенів уже опрацьовані.

«Опрацьовані 425 дільничних комісій із 428. Тобто це вже 99 відсотків опрацьовані. Остаточна кількість протоколів, які були відправлені на повторний підрахунок та на уточнення, ще ми продовжуємо уточнювати вона не принципова. За даними наших спостерігачів, зафіксували тільки 6 випадків уточнених протоколів», — розповів голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв.

Реклама

«Найбільш активною виявилася категорія виборців саме старшої вікової групи. І найменш активною залишається категорія молоді 18–29 років», — зазначила політологиня Надія Міхно.

Щодо результатів виборів другого туру у Нікополі — там лідирує кандидат від партії "За майбутнє" Олександр Саюк. Він набрав 55 відсотків голосів. У висуванця від "Слуги народу" — 41 відсоток. Такі рейтинги складав екзит-пол одного з кандидатів . Офіційні ж результати виборів оголосить ЦВК після завершення підрахунку бюлетенів не пізніше 27 листопада.

Реклама