"Голоси Мирних": тисячі троянд прикрасили українські міста

"Голоси Мирних": тисячі троянд прикрасили українські міста - фото 1

Троянди – символічні й мають нагадати про важкі наслідки збройного конфлікту. Алеї відкривають там, де багато переселенців.

У Харкові пройшла квітуча акція з висадки троянд. Кожна квітка — це символ історії людини, яка постраждала від збройного конфлікту.

«Те, що у нас відбувається, — це біда. Біда на Донбасі. З Донбасу виїхало багато людей. Хто в який бік, розірвали зв'язки, втратили один одного», — говорить учасниця акції Наталія Єрмолаєва.

По обидва боки лінії розмежування від збройного конфлікту постраждали мільйони людей.

Щоб привернути увагу до жителів Донбасу та переселенців, Фонд Ріната Ахметова уже вчетверте проводить "Тиждень Мирних в Україні". Висадка троянд — одна з важливих подій акції.

«Кожна троянда буде символом історії в унікальному проєкті Фонду — Музей "Голоси мирних". Ці квіти вибрані не випадково, адже містом мільйона троянд вважається Донецьк — серце Донбасу», — говорить директорка проєктів та програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

Перші алеї "Голоси Мирних" з’явились у Маріуполі, Запоріжжі, Святогірську. Цього року квіти висадили у Вінниці.

У Харкові ж, окрім живих рослин, були троянди з кавових зерен та солодкого крему. Як зробити такі прикраси, учасникам показали на майстер-класі.

Реклама

Раніше ми писали про мурал, який став символом Маріуполя.

Реклама