Голос Дніпра: сьогодні відбулася "Битва хорів"

Голос Дніпра: сьогодні відбулася "Битва хорів" - фото 1

Понад тисячу учасників. Дзвінкі чисті голоси, яскраві костюми та святковий настрій. Традиційно у День міста у Дніпрі пройшов дитячий мистецький захід “Битва хорів”.

Зранку на площі Героїв Майдану зібралися найкращі дитячі колективи міста. Юні учасники змагалися в імпровізованому вокальному батлі.

«Тут збираються тисячі виконавців, які об’єднані в гурти. Це гурти музичних шкіл, це гурти закладів позашкільного виховання, це приватні гурти, хори, вокальні колективи», — повідомив Євген Хорошилов, начальник міського управління культури.

Цього року захід “Битва хорів” — найяскравіший та наймасштабніший за попередні три. Відповідно, об’єднав найбільшу кількість учасників.

Сьогодні у вокальному поєдинку зійшлися 36 колективів. Дітлахи співають українські та зарубіжні пісні під хореографічний супровід. Цього разу організатори вирішили не обирати переможців. А всіх без виключення учасників “Битви” нагородили почесними грамотами.

На фестивалі прозвучали пісні різноманітних жанрів: народні, сучасні, класичні та навіть авторські.

«Сьогодні ми будемо презентувати пісню про Дніпро, яку ми самі написали. В нас буде такий ролик цікавий, де в нас співатимуть і лікарі, і спортсмени, і пожежники — всі служби, які працюють для безпеки нашого міста», — розповіла Наталя Миронова, керівниця дитячого зразкового музичного театру “Чарівне місто”.

Фінальну пісню — про місто Дніпро — 1112 учасників заспівали разом.

Реклама

Читайте також: У Дніпрі на Фестивальному виступить "DAGAMBA"

 

Реклама